سقف کاذب پاسیو ، آیت الله کاشانی

پروژه : سقف کاذب پاسیو

مجری : شرکت پارسیان غرب مهر 

سقف : کاذب پاسیو

محل اجرا : آیت الله کاشانی 

مدت اجرا : 1 روز کاری 

ابعاد سقف : 4 متر در 3 متر

نوع پوشش : تایل 60*60 پلکسی گلس 

طرح : ساده دوغی 

ابعاد دیواره : 3 متر در 60 سانتی متر

پوشش دیواره : پلی کربنات 6 میل بی رنگ

سقف کاذب پا...
سقف کاذب پاسیو 1.3 سقف کاذب پاسیو 1.3
سقف کاذب پا...
سقف کاذب پاسیو 1.2 سقف کاذب پاسیو 1.2
سقف کاذب پا...
سقف کاذب پاسیو 1.1 سقف کاذب پاسیو 1.1
سقف کاذب پا...
سقف کاذب پاسیو 1.4 سقف کاذب پاسیو 1.4
سقف کاذب پا...
سقف کاذب پاسیو 1.5 سقف کاذب پاسیو 1.5
سقف کاذب پا...
سقف کاذب پاسیو 1.6 سقف کاذب پاسیو 1.6

شرکت پارسیان غرب مهر طراح و مجری سقف کاذب ، سقف کاذب پاسیو ، سقف کاذب آشپزخانه ، سقف کاذب اتاق کودک، سقف کاذب برای سرویس های بهداشتی ، سقف کاذب حیاط خلوت ، سقف کاذب حمام ، سقف کاذب مکان های اداری و تجاری و مسکونی در طرح ها و رنگ های مختلف

مشخصات ورق پلکسی گلاس :

عموما این ورق ها با نام “پلکسی گلاس” شناخته می شوند.پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد.جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف می باشد که نوعی پلیمر است.از دیگر ویژگی های پلکسی، مقاومت زیاد آن نسبت به شیشه است. پلکسی گلاس به صورت صفحاتی با ابعاد ۲/۱ × ۸/۱ متر به بازار ارائه می شود پلکسی گلاس در دو نوع مات و شفاف در رنگ های مختلف تولید می شود و دارای ضخامت ها بینmm 1 تا mm40 می باشد.

ورق های آکریلیک با نام تجاری پلکسی گلاس
1- از مهمترین ومحکمترین پلیمرهای شفاف می باشد که مقاومتی در حدود 5 برابر شیشه هم ضخامت خود را دارد و برخلاف شیشه از خاصیت انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است .
2-این ورق ها را می توان به عنوان عایق های صوتی و حرارتی نیز استفاده کرد زیرا میزان تبادل حرارت بین این ورق ها و محیط تقریباُ 10% از شیشه کمتر است .
3- این ورق ها به دلیل سبکی و ثبات رنگ و مقاومت در برابر عوامل جوی مانند اشعه خورشید و عوامل شیمیایی مانند اسیدها و روغن ها و انواع پاک کننده های خانگی جایگزین مناسبی برای شیشیه در صنعت و ساختمان می باشد.
ویژگیها
این ورق ها به دلیل خواص مکانیکی خاص در برابر تغییرات دمایی محیط و در برابر باران و تگرگ مقاوم بوده و نسبت به شیشه های معمولی از درصد جذب رطوبت کمتری برخوردار هستند و در برابر شوک های حرارتی نسبت به شیشه مقاومتر و در صورت شکستگی دارای سطح تیز و برنده نمی باشد و در نتیجه باعث جراحت نمی شود .
این ورق ها به دلیل دارا بودن مواد ضد UV مقاومت بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد واز شفافیت  آن کم نمی شود، شفافیت این ورق ها در حدود 92% و شیشه ساختمانی از شفافیتی در حدود 90% برخوردار است .
کاربرد ها
سطح براق وصیقلی و قابلیت گذردهی نور باعث ایجاد محیط های زیبا و متنوع در محیط های مورد استفاده می شود از جمله موارد استفاده می توان موارد ذیل را نام برد :
نورگیر و پنجره ساختمان ها- سقف های کاذب- تابلو های تبلیغاتی – پارتیشن بندی –ساخت پاسیو و حمام وکابینت آشپزخانه – آکواریوم – باجه های تلفن و هزاران کاربرد دیگر.

مزایای استفاده از سقف کاذب 60*60 :

نصب آسان

قیمت مناسب

دارای طرح و رنگ متنوع

دسترسی آسان به تاسیسات

عایق

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir ، اینستاگرام ما (parsianroof) و تلگرام ما parsianroof@ مراجعه فرمایید.


طراحی سایت
جمعه 3 خرداد 1398.
تاریخ شمسی :
الجمعة 20 رمضان 1440.
تاریخ قمری :
May 24 2019.
تاریخ میلادی :