سقف کاذب ، قیطریه جنوبی

سقف کاذب آشپزخانه 

مجری : پارسیان غرب مهر

مدل : سقف کاذب دکوراتیو

طرح سقف کاذب : طرح ورساچه

ابعاد سقف : 5.0 متر در 1.0 متر 

مدت زمان اجرا : 3 ساعت

محل پروژه : قیطریه جنوبی ، جهانتاب 

نوع پوشش : تایل پلکسی گلاس

پشتیبانی : 10 سال 

سقف کاذب 1....
سقف کاذب 1.4 سقف کاذب 1.4
سقف کاذب 1....
سقف کاذب 1.2 سقف کاذب 1.2
سقف کاذب 1....
سقف کاذب 1.5 سقف کاذب 1.5
سقف کاذب 1....
سقف کاذب 1.3 سقف کاذب 1.3

این پروژه مربوط به اجرای سقف کاذب دکوراتیو آشپزخانه در منطقه قیطریه جنوبی می باشد که توسط شرکت پارسیان غرب مهر طی یک روز اجرا شده است ، انتخاب طرح سقف کاذب به سلیقه مشتری می باشد . همانطور که مشاهده میکنید زیبایی بی نظیری به خانه شما می دهد و می توانید با یه سقف کاذب در آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و همینطور نورگیر های پاسیو آپارتمان خود را لاکچری کنید .

 

  • سقف کاذب دکوراتیو به صورت تایل های 60 در 60 سانتی متر کنار هم اجرا می شود و دارای بیش از 100 طرح آسمان مجازی ، طبیعت ، ساده و ... می باشد که اکثر طرح های آن در کانال تلگرام ما موجود می باشد . از مزایای این سقف علاوه بر زیبایی بی نظیری که به سقف پاسیو ، سقف آشپزخانه ، سقف سرویس بهداشتی و سقف اتاق خواب می دهد باعث می شود عایق صوتی ، گرمائی و سرمائی بهتری باشد . قیمت سقف کاذب به این صورت است که اگر طرح ساده باشد هزینه کمتر و اگر طرحدار انتخاب شود قیمت آن بالاتر می باشد. مدت زمان اجرا بسته به متراژ سقف 2 الی 4 ساعت می باشد .

نمونه های اجرا شده مدل سقف کاذب دکوراتیو برای سقف پاسیو یا سقف حیاط خلوت را در لینک روبرو مشاهده کنید . http://pgm.pcn.ir/Group50920 

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir ، ربات تلگرام ما به آدرس parsianroof_bot@ ، اینستاگرام ما (parsianroof) و کانال تلگرام ما parsianroof@ مراجعه فرمایید.


طراحی سایت
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 16 رمضان 1440.
تاریخ قمری :
May 20 2019.
تاریخ میلادی :