سقف پاسیو حبابی در شرق تهران ، رسالت

سقف پاسیو حبابی در شرق تهران

مجری : شرکت پارسیان غرب مهر

سقف :  پاسیو حبابی 

محل اجرا : رسالت ، کوهک

مدل : حبابی

ابعاد سقف : 3.5 متر در 3.0 متر

جنس پایه حباب : فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر

جنس حباب : پلی اکریلیک 3 میلی متر تایوانی 

ابعاد حباب : 4 عدد حباب 150*100 سانتی متر و یک حباب 70*70 سانتی متر

رنگ حباب : دوغی

سازه : آهنی

رنگ سازه : سفید

مدت زمان اجرا : 1 روز کاری 

گارانتی شرکت :15 ماه ------- گارانتی حباب : 5 سال -------- پشتیبانی : 10 سال 

 
سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی در شرق تهران ، رسالت3 سقف پاسیو حبابی در شرق تهران ، رسالت3
سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی در شرق تهران ، رسالت2 سقف پاسیو حبابی در شرق تهران ، رسالت2
سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی در شرق تهران ، رسالت1 سقف پاسیو حبابی در شرق تهران ، رسالت1

این پروژه مربوط به اجرای سقف پاسیو حبابی در شرق تهران منطقه رسالت خیابان کوهک می باشد . در این پروژه با توجه به طراحی مهندسان از 5 عدد نورگیر مستطیلی به ابعاد 150*100 و یک عدد نورگیر 70*70 سانتی متر استفاده شده است . ابتدا سازه را اهن کشی و ضد زنگ می شود و بعد نورگیرها نصب می شود. نورگیرهای حبابی شکل از دو قسمت که پایه ها ازجنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و حباب ها ازجنس پلی اکریلیک تایوانی تشکیل شده است. با تعبیه سیستم بازشو برروی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای نورگیر میسر می شود . برای آب بندی آن دور حباب ها را به طور کامل ایزوگام می نماییم . توجه شود که انتخاب رنگ حباب به سلیقه مشتری می باشد .   

نورگیرهای حبابی شکل در 15 سایز استاندارد به شکل های مربع ، مستطیل ، دایره ای در ابعاد و رنگ های متنوع موجود می باشد . این نورگیر ها از دو بخش تشکیل شده است . یک بخش آن پایه است که از جنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و بخش دیگر آن از حباب ها تشکیل شده است که از جنس ورق اکریلیک می باشد و کاملا آب بند می باشند . به طوری که دور تا دور حباب ها  ایزوگام می شود .  در این نور گیرها با تعبیه سیستم بازشو بر روی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای سقف پاسیو برای شستشو نیز فراهم شده است .

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir و ربات ما در تلگرام parsianroof_bot@ و  اینستاگرام ما (parsianroof)  و کانال تلگرام ما parsianroof@  مراجعه فرمایید.

سقف پاسیو ، سقف حیاط خلوت ، نورگیر ، نورگیر حبابی ، نورگیر پلی کربنات ، سقف پلی کربنات ، سقف حبابی ، پوشش تراس ، اجرای سایبان ، اجرای انباری


طراحی سایت
يكشنبه 3 شهريور 1398.
تاریخ شمسی :
الأحد 24 ذو الحجة 1440.
تاریخ قمری :
Aug 25 2019.
تاریخ میلادی :