پوشش نورگیر حبابی خیابان کرمان

نورگیر حبابی

سقف پاسیو حبابی در خیابان کرمان تهران

مجری : شرکت پارسیان غرب مهر

سقف :  پاسیو حبابی

محل اجرا : خیابان کرمان

مدل : حبابی

ابعاد سقف : 3 متر در 2.0 متر

جنس پایه حباب : فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر

جنس حباب : پلی اکریلیک 3 میلی متر تایوانی

رنگ حباب : دوغی

سازه : آهنی

مدت زمان اجرا : 1 روز کار

این پروژه مربوط به اجرای سقف پاسیو حبابی در خیابان کرمان تهران می باشد . در این پروژه با توجه به طراحی مهندسان از 4 عدد نورگیر استفاده شده است . ابتدا سازه را اهن کشی و ضد زنگ می شود و بعد نورگیرها نصب می شود. نورگیرهای حبابی شکل از دو قسمت که پایه ها ازجنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و حباب ها ازجنس پلی اکریلیک تایوانی تشکیل شده است. با تعبیه سیستم بازشو برروی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای نورگیر میسر می شود . برای آب بندی آن دور حباب ها را به طور کامل ایزوگام می نماییم . توجه شود که انتخاب رنگ حباب به سلیقه مشتری می باشد . 

گارانتی شرکت در مقابل آب بندی :15 ماه

گارانتی ورق های پلی کربنات در مقابل عوامل جوی شامل پوسیدگی و زرد شدگی : 10 سال

پشتیبانی شرکت برای کلیه خدمات : 10 سال 

نورگیرهای حبابی شکل در 15 سایز استاندارد به شکل های مربع ، مستطیل ، دایره ای در ابعاد و رنگ های متنوع موجود می باشد . این نورگیر ها از دو بخش تشکیل شده است . یک بخش آن پایه است که از جنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و بخش دیگر آن از حباب ها تشکیل شده است که از جنس ورق اکریلیک می باشد و کاملا آب بند می باشند . به طوری که دور تا دور حباب ها  ایزوگام می شود .  در این نور گیرها با تعبیه سیستم بازشو بر روی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای سقف پاسیو برای شستشو نیز فراهم شده است .

سقف پاسیو حبابی در خیابان کرمان تهران

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir و ربات ما در تلگرام parsianroof_bot@ و اینستاگرام ما (parsianroof) و کانال تلگرام ما parsianroof@ مراجعه فرمایید.


طراحی سایت
يكشنبه 30 شهريور 1399.
تاریخ شمسی :
الأحد 3 صفر 1442.
تاریخ قمری :
Sep 20 2020.
تاریخ میلادی :