سقف پاسیو طبقه اول در نیروهوایی پیروزی

این پروژه مربوط اجرای سقف پاسیو طبقه اول در خیابان نیرو هوایی در محله شرق تهران می باشد . که توسط شرکت پارسیان غرب مهر اجرا شده است

روند کار به این صورت می باشد که بعد از اندازه گیری دقیق ابعاد سقف توسط مهندسان با تجربه ما نمونه های اجرایی سقف پاسیو به مشتریان نشان داده می شود و مشتریان با توجه به بودجه خود یکی از مدل های سقف پاسیو را انتخاب می کنند . مشتری عزیز این پروژه سقف پاسیو ارزان را برای خود انتخاب نمود . به این صورت که پوشش سقف پاسیو با ورق پلی کربنات دو جداره 6 میلی متر پلیمر طلایی یزد اجرا شد . ابعاد این سقف 3/50 در 3/30 متر می باشد . مدت زمان اجرای این پروژه یک روز کاری که از ساعت 9 صبح تا 4 بعد ازظهر اجرا شده است . نصابان با تجربه شرکت بعد از آهن کشی و ضدزنگ و رنگ آمیزی سازه که معمولا به رنگ نقره ای نجام می شود پوشش پلی کربنات دو جداره مشجر که دید از بیرون و داخل نداشته و نور کافی را بدهد به سازه پیچ می کنند و دور تا دور کار را با چسب مخصوص آب بندی می کنند . یک دریچه الومینیومی با ابعاد 1 متر در 60 سانتی متر در سقف کار گذاشته ایم که تهویه هوا و شست و شوی و همچنین تعمیرات سقف به راحتی انجام شود . شرکت پارسیان غرب مهر با جک و دسته جکی که در دریچه کار گذاشته است راحتی باز و بسته شدن سقف را از پایین بدون هیچ چهارپایه ای برای مشتریان خود فراهم آورده است . بستگی به هزینه سقف پاسیو مشتریان میتوانند آهن کشی با فاصله نزدیک تر و یا ورق پلی کربنات ضخیم تر مثلا 8 یا 10 میلی متر انتخاب کنند و یا حتی بعد از اجرای سقف پلی کربنات میتوانند یک سقف کاذب دکوراتیو برای زیر آن انتخاب کنند که از خدمات شرکت پارسیان غرب مهر می باشد . دقت کنید آب باران یا شست و شوی سقف  توسط ناودانی که در بهترین مکان سقف طراحی شده تا کف شور پاسیو هدایت می شود . 

یکی از ضعف های پوشش سقف پاسیو با ورق پلی کربنات صدای باران می باشد . اگر نورگیر شما در پشت بام سقفی نداشته باشد آب باران در قرنیز نورگیر پشت بام جمع شده و وقتی سر رزی روی سقف پاسیو طبقه اول شما می شود که صدای آزار دهنده ای برای برخی افراد فراهم می آورد . که مهندسان ما برای این هم راهکار خوبی ارائه کرده اند . ولی در سقف های پاسیو حبابی ضعف صدای باران را به هیچ عنوان نداریم . 

 عکس های مربوط به پروژه اجرای سقف پاسیو طبقه اول در خیابان نیروهوایی پیروزی:

سقف پاسیو پلی کربناتسقف پاسیو طبقه اولسقف حیاط خلوت ارزانسقف حیاط خلوت

نمونه عکس مربوط به اجرای سقف کاذب دکوراتیو زیر سقف پاسیو :

سقف کاذب دکوراتیو پاسیو

بازدید و مشاوره رایگان : 09121714084 - 02144016580 

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir و ربات ما در تلگرام parsianroof_bot@ و اینستاگرام ما (parsianroof) و کانال تلگرام ما parsianroof@ مراجعه فرمایید.

 


طراحی سایت
يكشنبه 30 شهريور 1399.
تاریخ شمسی :
الأحد 3 صفر 1442.
تاریخ قمری :
Sep 20 2020.
تاریخ میلادی :