نشانی
تهران - اتوبان ستاری- پیامبر شرقی؛ پلاک 70 واحد 1 شرقی
تلفن ( بازدید و مشاوره رایگان )
44016580 - 09121714084

مزایای پوشش سقف پاسیو


مزایای پوشش سقف پاسیو

نور طبیعی آفتاب یکی از مواردی است که می توان برای روشن سازی فضای داخلی ساختمان ها و محیط های سرپوشیده استفاده کرد ، پوشش سقف پاسیو ابزاری است که این امکان را به شما می دهد تا در کنار تهویه مناسب هوای داخلی ساختمان ، از نور خورشید به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده کرد . شرکت پارسیان غرب مهر با وجود دریچه بر روی سقف این امکان را فراهم نموده که  تهویه هوا و شستشوی سقف به آسانی انجام شود . همچنین این شرکت بخاطر ارتفاع بلند سقف  دسته جک و جک هایی طراحی کرده است که مشتریان به آسانی بتوانند پنجره دریچه را باز و بسته کنند .

پوشش سقف پاسیو و پوشش نورگیر ها بیشتر در فضاهایی مانند گلخانه های ساختمانی کاربرد داشته و در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود می باشند. کسانی که نور آفتاب برایشان مهم است و میخواهند 100% نور داشته باشند می توانند  از نورگیر های بی رنگ یا شفاف استفاده کنند .

علاوه بر این از پوشش سقف پاسیو می توان به عنوان اتاق نیز استفاده کرد، طرح ها و رنگ های موجود در پوشش سقف پاسیو ، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا با توجه به نوع رنگ بندی و دکوراسیون داخلی منزل ، بهترین و سازگارترین پوشش سقف پاسیو را انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.

 

برای دیدن نمونه های اجرایی بیشتر به سایت ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir مراجعه فرمایید . 

آدرس ما در اینستاگرام : www.instagram.com/parsianroof

کانال ما در تلگرام : www.telegram.me/parsianroof 

 

 

 


طراحی سایت
دوشنبه 18 فروردين 1399.
تاریخ شمسی :
الإثنين 13 شعبان 1441.
تاریخ قمری :
Apr 06 2020.
تاریخ میلادی :