نشانی
تهران - اتوبان ستاری- پیامبر شرقی؛ پلاک 70 واحد 1 شرقی
تلفن ( بازدید و مشاوره رایگان )
44016580 - 09121714084

کاربرد نورگیرهای سقفی در ساختمان های مسکونی

در منازل مسکونی پاسیو و حیاط خلوت معمولا بلا استفاده رها می شوند و فقط از نورگیر آنها استفاده می گردد . در صورتی که می توان با استفاده از نورگیر سقفی بهترین پوشش سقف پاسیو و پوشش سقف حیاط خلوت را ایجاد نمود و از فضای آن استفاده مفید نمود و همچنین باعث می شود متراژ خانه شما بزرگتر واقع شود .

نورگیر های سقفی که به دو مدل در شرکت پارسیان غرب مهر اجرا می گردندیک نوع آن به صورت  پوشش با ورق پلی کربنات می باشند . که بدلیل مقاومت بالای آن حدود 250 برابر شیشه  ، همچنین حالت ارتجاعی آن باعث نشکن بودن ، مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش UV ، رنگ شفاف و بی رنگ ورق پلی کربنات تقریبا 90% نور پاسیو و حیاط خلوت را در اختیار ما گذارد و همچنین قیمت مناسب آن باعث شده است که پوشش مناسب و محبوبی بحساب  آید . مدل دیگر پوشش حبابی است که به دلیل استفاده از پایه فایبر گلاس تا حدود مناسبی عایق گرما و سرما محسوب می شوند و همچنین بعلت استفاده از ورق اکریلیک ( پلی گلاس ) میزان انتقال نور مناسب را دارند که با شاسی کشی مناسب حدود 85% نور پاسیو و حیاط خلوت را در اختیار ما می گذارند .

همچنین این نورگیر ها تنوع رنگ بسیار بالایی را دارد و همچنین بعلت باز شو بودن نورگیرهای  حبابی و پلی کربنات ما قابلیت تهویه هوا و در صورت نیاز شستشوی این نورگیرهای سقفی را داریم .

پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو یکی از مهترین عواملی است که باعث افزایش فضای مسکونی شما می شود و از فضای آن می توان بعنوان آشپزخانه دوم ، اتاق بچه ، کتابخانه ، گلخانه و ... استفاده نمود .

 

برای دیدن نمونه های اجرایی این مقاله می توانید به قسمت پروژه ها و یا سایت ما در پارس سنتر مراجعه نمایید .


طراحی سایت
دوشنبه 18 فروردين 1399.
تاریخ شمسی :
الإثنين 13 شعبان 1441.
تاریخ قمری :
Apr 06 2020.
تاریخ میلادی :