سقف پاسیو حبابی ، قلهک

سقف پاسیو حبابی

مجری : شرکت پارسیان غرب مهر

سقف :  پاسیو ، حیاط خلوت ، نورگیر

محل اجرا : قلهک

مدل : حبابی

ابعاد سقف : 2.5 متر در 3.0 متر

جنس پایه : فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر

جنس حباب : ورق اکریلیک  

رنگ حباب : دوغی

سازه : آهنی

رنگ سازه : نقره ای

مدت زمان اجرا : 1 روز کاری

گارانتی شرکت :15 ماه ------- گارانتی حباب : 5 سال -------- پشتیبانی : 10 سال 

سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی 47.3 سقف پاسیو حبابی 47.3
سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی 47.2 سقف پاسیو حبابی 47.2
سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی 47.1 سقف پاسیو حبابی 47.1

این پروژه مربوط به اجرای سقف پاسیو حبابی در منطقه قلهک می باشد .نورگیرهای حبابی شکل از دو قسمت پایه (ازجنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر) و حباب ( ازجنس ورق اکریلیک تایوانی) تشکیل شده است. با تعبیه سیستم بازشو برروی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای نورگیر میسر می شود . برای آب بندی آن دور حباب ها را به طور کامل ایزوگام می نماییم. برای اینکه سنگ های نمای این ساخنمان ریزش داشت از فنس محکم برای حفاظت از حباب ها استفاده کرده ایم . 

نورگیرهای حبابی شکل در 15 سایز استاندارد به شکل های مربع ، مستطیل ، دایره ای در ابعاد و رنگ های متنوع موجود می باشد . این نورگیر ها از دو بخش تشکیل شده است . یک بخش آن پایه است که از جنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و بخش دیگر آن از حباب ها تشکیل شده است که از جنس ورق اکریلیک می باشد و کاملا آب بند می باشند . به طوری که دور تا دور حباب ها  ایزوگام می شود .  در این نور گیرها با تعبیه سیستم بازشو بر روی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای سقف پاسیو برای شستشو نیز فراهم شده است .

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir و ربات ما در تلگرام parsianroof_bot@ و  اینستاگرام ما (parsianroof)  و کانال تلگرام ما parsianroof@  مراجعه فرمایید.

سقف پاسیو ، سقف حیاط خلوت ، نورگیر ، نورگیر حبابی ، نورگیر پلی کربنات ، سقف پلی کربنات ، سقف حبابی ، پوشش تراس ، اجرای سایبان ، اجرای انباری


طراحی سایت
دوشنبه 30 فروردين 1400.
تاریخ شمسی :
الإثنين 8 رمضان 1442.
تاریخ قمری :
Apr 19 2021.
تاریخ میلادی :