سقف پاسیو پشت بام ، دولت

سقف پاسیو پشت بام

مجری : شرکت پارسیان غرب مهر

سقف :  پاسیو ، حیاط خلوت ، نورگیر

محل اجرا : شریعتی ، دولت

مدل : حبابی

ابعاد سقف : 6.0 متر در 3.0 متر

جنس پایه : فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر

جنس حباب : ورق اکریلیک  

رنگ حباب : دوغی

سازه : آهنی

رنگ سازه : نقره ای

مدت زمان اجرا : 1 روز کاری

گارانتی شرکت :15 ماه ------- گارانتی حباب : 5 سال -------- پشتیبانی : 10 سال 

سقف پاسیو 4...
سقف پاسیو 46.1 سقف پاسیو 46.1
سقف پاسیو 4...
سقف پاسیو 46.2 سقف پاسیو 46.2
سقف پاسیو 4...
سقف پاسیو 46.3 سقف پاسیو 46.3

این پروژه مربوط به اجرای سقف پاسیو حبابی پشت بام در منطقه دولت می باشد . نورگیرهای حبابی شکل از دو قسمت پایه (ازجنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر) و حباب ( ازجنس ورق اکریلیک تایوانی) تشکیل شده است . برای آب بندی آن دور حباب ها را به طور کامل ایزوگام می نماییم . توجه شود که انتخاب رنگ حباب به سلیقه مشتری می باشد .   

نورگیرهای حبابی شکل در 15 سایز استاندارد به شکل های مربع ، مستطیل ، دایره ای در ابعاد و رنگ های متنوع موجود می باشد . این نورگیر ها از دو بخش تشکیل شده است . یک بخش آن پایه است که از جنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و بخش دیگر آن از حباب ها تشکیل شده است که از جنس ورق اکریلیک می باشد و کاملا آب بند می باشند . به طوری که دور تا دور حباب ها  ایزوگام می شود .  در این نور گیرها با تعبیه سیستم بازشو بر روی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای سقف پاسیو برای شستشو نیز فراهم شده است .

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir و ربات ما در تلگرام parsianroof_bot@ و  اینستاگرام ما (parsianroof)  و کانال تلگرام ما parsianroof@  مراجعه فرمایید.

سقف پاسیو ، سقف حیاط خلوت ، نورگیر ، نورگیر حبابی ، نورگیر پلی کربنات ، سقف پلی کربنات ، سقف حبابی ، پوشش تراس ، اجرای سایبان ، اجرای انباری


طراحی سایت
سه شنبه 24 تير 1399.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 24 ذو القعدة 1441.
تاریخ قمری :
Jul 14 2020.
تاریخ میلادی :