سقف پاسیو حبابی ، زعفرانیه

سقف پاسیو حبابی

مجری : شرکت پارسیان غرب مهر

سقف :  پاسیو حبابی 

محل اجرا : زعفرانیه ، آصف

مدل : حبابی

ابعاد سقف : 2.8 متر در 1.2 متر

جنس پایه حباب : فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر

جنس حباب : پلی اکریلیک  

رنگ حباب : برنز

سازه : آهنی

رنگ سازه : قهوه ای

مدت زمان اجرا : 1 روز کاری 

گارانتی شرکت :15 ماه ------- گارانتی حباب : 5 سال -------- پشتیبانی : 10 سال 

سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی 51.1 سقف پاسیو حبابی 51.1
سقف پاسیو ح...
سقف پاسیو حبابی 51.2 سقف پاسیو حبابی 51.2

این پروژه مربوط به اجرای سقف پاسیو حبابی در زعفرانیه خیابان آصف می باشد . در این پروژه با توجه به طراحی مهندسان از 2 عدد نورگیر مستطیلی استفاده شده است . ابتدا سازه را اهن کشی و ضد زنگ و رنگ آمیزی می شود و بعد نورگیرها نصب می شود. نورگیرهای حبابی شکل از دو قسمت که پایه ها ازجنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و حباب ها ازجنس پلی اکریلیک تایوانی تشکیل شده است. با تعبیه سیستم بازشو برروی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای نورگیر میسر می شود . برای آب بندی آن دور حباب ها را به طور کامل ایزوگام می نماییم . توجه شود که انتخاب رنگ حباب به سلیقه مشتری می باشد .   

نورگیرهای حبابی شکل در 15 سایز استاندارد به شکل های مربع ، مستطیل ، دایره ای در ابعاد و رنگ های متنوع موجود می باشد . این نورگیر ها از دو بخش تشکیل شده است . یک بخش آن پایه است که از جنس فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر و بخش دیگر آن از حباب ها تشکیل شده است که از جنس ورق اکریلیک می باشد و کاملا آب بند می باشند . به طوری که دور تا دور حباب ها  ایزوگام می شود .  در این نور گیرها با تعبیه سیستم بازشو بر روی نورگیر تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای سقف پاسیو برای شستشو نیز فراهم شده است .

برای دیدن پروژه های بیشتر به آدرس ما در پارس سنتر www.pgm.pcn.ir و ربات ما در تلگرام parsianroof_bot@ و  اینستاگرام ما (parsianroof)  و کانال تلگرام ما parsianroof@  مراجعه فرمایید.

سقف پاسیو ، سقف حیاط خلوت ، نورگیر ، نورگیر حبابی ، نورگیر پلی کربنات ، سقف پلی کربنات ، سقف حبابی ، پوشش تراس ، اجرای سایبان ، اجرای انباری


طراحی سایت
سه شنبه 8 بهمن 1398.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 3 جماد ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Jan 28 2020.
تاریخ میلادی :